Warsztaty z nowoczesnej reklamy

Reklama?
Cóż To takiego?
Czy nie jest to „To” czego mnóstwo wszędzie i drażni I przeszkadza w oglądaniu filmów?

– No co Ty ,to chyba nie było Cię na ostatnich warsztatach.
Po cudownych warsztatach z Anna Frida Skurczyńska I Dariuszem Paprockim którzy, ukazali nam, że ich zainteresowania i pasja przerodziły się w ich pracę i ze można mieć frajdę z tego co się robi zawodowo jeśli sami sobie to wykreujemy. Dzięki tym warsztatom wiem również, że reklama To narzędzie, które ma na celu ukazać coś wartościowego, ma ukazać zalety produktu, ma zachęcać do zakupu ma posiadać cel. Ma być prosta I ma szukać kontaktu z człowiekiem i pokazywać konsumentowi korzyści z zakupu owego produktu dla niego.

– No i co i to wystarczy?

– Tak to wystarczy ,wystarczy również to jeśli my sami wiemy co chcemy zareklamować, jeśli wiemy co chcemy to stworzenie takiej reklamy okazuje się być bardzo proste i przyjemne. I właśnie jak napisać taką reklamę żeby posiadała to wszystko uczył nas nieziemsko kreatywny i zdolny rewelacyjny dubbinger człowiek, któremu słowo sypie się z rękawa w sposób tak dobry, że rozchwytywany jest na całym Świecie i nie tylko Darek

– No dobrze, a ta 2 część warsztatów?
Z Anią Frida-Skurczyńską, tam co robiliście?

– Wow no to ta cześć Warsztatów z budowania i montażu spotów auto promocyjnych i zwiastunów. To była dopiero Dawka niezwykle ciekawych informacji. Ania w swoje warsztatach uczyła nas sztuki wyboru i selekcji materiału. Sztuka jakich mało

– No ale powiedz mi coś więcej no weź! Trochę więcej szczegółów.

– No już, już!

– Od Ani dostaliśmy najsmaczniejszy przepis na cudowny zwiastun i spot reklamowy na Świecie czego tylko chcemy. Powiedziała nam również ,że możemy wykorzystać je w teatrze do budowania zwiastunów widowisk scenicznych, a z tego co nam wspominała na zainteresowanie odbiorcy naszym materiałem naszym produktem mamy tylko 30 sekund.

– No co Ty tylko tyle i to starczy?

– W stu procentach tak i Ania wielokrotnie nam to prezentowała ukazując nam stworzone przez siebie zwiastuny nowych filmów. Ona to dopiero jest czarodziejka w tym fachu. Najgorszy film posiadając jej zwiastun może liczyć na rewelacyjna oglądalność.

– Kurczę No teraz żałuje ze mnie nie było tyle fajnych i cennych informacji może wpadną do nas jeszcze raz?

– No pewnie czemu by nie tylko nie zapomnij!

– No pewnie pewnie nie zapomnę.

 

 

Dodaj komentarz